MMOLoteria - Regulamin

Regulamin ostatnio zaktualizowany: 28.10.2018

Proszę dokładnie przeczytać regulamin przed rozpoczęciem korzystania z serwisu https://mmoloteria.pl/ (dalej zwana jako strona), zarządzanego przez ekipę MMOLoterii (dalej zwana jako administracja).

 

Ogólne postanowienia
Korzystanie z witryny https://mmoloteria.pl/ jest równoznaczne z zaakceptowaniem poniższego regulaminu.
Użytkownik ma prawo do posiadania wyłącznie jednego konta na stronie.

Wirtualne coinsy na stronie nie mają pokrycia w realnym świecie.
Z serwisu mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie. Administracja strony ma prawo do zweryfikowania wieku gracza poprzez poproszenie o przesłanie zdjęcia lub skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego wiek gracza.

 

Zmiany w regulaminie
Zastrzegamy sobie prawo do modyfikowania regulaminu. O wszelkich zmianach będziemy informowali na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/officialmmoloteria/, zmiany obowiązują od daty opublikowania ich na stronie.

 

Regulamin korzystania z czatu

  • Zabrania się spamowania.
  • Zakaz nadużywania wielkich liter.
  • Zakaz wyzywania.
  • Zakaz wstawiania linków.
  • Jakiekolwiek złamanie regulaminu = mute!
  • Zakaz błagania o kod bonusowy/coinsy
  •  

Pierwsza wypłata coinsów

Aby uniknąć wypłat graczy, którzy nie dokonali ani jednej wpłaty, a swoje saldo pomnożyli jedynie z darmowych coinsów z kodu bonusowego, wprowadziliśmy minimalny wymóg do pierwszej wypłaty:

1) Należy wykonać minimum jedną wpłatę.

2) Należy zagrać minimum 10 razy.

Blokowanie kont
Administracja zastrzega sobie prawo do zablokowania konta gracza, który w jakikolwiek sposób łamie regulamin strony. Wszelkiego rodzaju próby oszustwa i wyłudzeń będą karane poprzez stałe blokady kont bez możliwości odzyskania coinsów.

 

Utracone złoto
Administracja nie ponosi odpowiedzialności za złoto stracone w przypadku zdarzeń losowych (np. awaria serwera lub opóźnienie sieci ze strony klienta). Korzystając ze strony zapewnij sobie stabilne połączenie z internetem.

 

Kontakt
Kontakt z administracją strony w przypadku problemów ze stroną lub chęcią współpracy prosimy wysyłać za pomocą ticketów na support (link: https://www.mmoloteria.pl/support).

 

Prawo i jurysdykcja
Warunki będą regulowane i interpretowane zgodnie z prawem Unii Europejskiej, 
a wszelkie spory dotyczące tych warunków będą podlegać wyłącznej jurysdykcji sądów w Unii Europejskiej.
Strona nie jest powiązana z Steam ani z firmą Garmory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., Pod Młynem 1C, 40-313 Katowice lub którymikolwiek z ich podmiotów zależnych.